נעים להכיר אני אייל פרנקו, בן 42 נשוי למעיין ואבא של אריאל, נועם וגלעד.
הקמתי את מיזם WINECASE בתקופת הקורונה, אז בדיוק יצאתי לדרך חדשה כעצמאי, לאחר 15 שנים בהם הייתי מנהל שיווק ביקבים המובילים בישראל. בגישה חופשית ועם ראש פתוח הסתכלתי על האופן שבו יין משווק ללקוחות, ואמרתי לעצמי, "מה אנחנו עושים?" למה יין מאיים ומתנשא? למה אנשים משלמים כל כך הרבה על בקבוקים מסוימים ולא על אחרים? איך אפשר לבחור יין מבלי לטעום ולהכיר אותו?

באותה העת הצריכה הביתית עלתה ופנו אליי כל הזמן – משפחה וחברים לקבל ייעוץ לבחירת יין – אבל רגע… לכל אחד ואחת העדפה אחרת של מחיר, סגנון, טעם, כשרות אז איך אוכל לדעת מה כל אחד אוהב מבלי לקבל מידע בסיסי על רצונותיהם?

את הידע והניסיון שלי תרגמתי לממשק דיגיטלי – שאלון יין קצר, בו אני מקבל את כל המידע שאני צריך- כדי לקלוע לטעמכם ולהרכיב עבורכם את מארז היינות המושלם עבורכם. משימה זו מקרבת ומעוררת חווית צריכה אלטרנטיבית המעודדת חשיפה ליינות חדשים, ומרגשים.

WINECASE נולד לתת שירות נוח לכל מי שאוהב יין, ומתמקד בבחירת היין המתאים עבורכם מתוך ההיצע האדיר של למעלה מ-300 יקבים ישראלים ועשרות יבואנים. מטרת המיזם לתת שירות ולצמצם את הפער בין היצע היין האינסופי, והקושי בקבלת החלטה.

המארזים שלנו מגשרים בין עולם היין לבין הקהל, בין טעם הצרכן לבין הסגנון הרצוי וכך מעניקים תחושת ביטחון מקצועית ומרגיעה.

המיזם תומך בראש ובראשונה ביקבי בוטיק ישראלים, כחול לבן. ובמקביל תומך גם ביבואנים קטנים כגדולים המביאים יינות נפלאים מרחבי העולם.

רוצים לדבר על שיווק יין? במקביל לניהול המיזם אני גם מלווה יקבי בוטיק ויבואנים מובילים בכל הקשור לשיווק יין: מהקמת אתר, ניהול מדיה חברתית, יחסי ציבור, מיתוג ואסטרטגיה. מה שהעסק שלך צריך לשיווק נכון. אם אתם רוצים לדעת עוד תרימו טלפון.

ניתן לתאם מולי גם הדרכות לצוות וסדנאות יין במגוון נושאים, ביקורים מיוחדים ביקבים, ייעוץ בהפקת תפריטים ועוד.

אשמח אם גם אתם תצטרפו לחוויית היין החדשה מסביב לעולם.

שלכם, פרנקו

OUR WINERIES - גאים לעבוד עם :

ADVANTAGES

היתרונות החשובים ביותר שלנו

ללא כל התחייבות

מזמינים מתי שרוצים. ללא דמי מנוי. משלוחים בכל הארץ! אידאלי כמתנה למשפחה ,חברים, ובעיקר לעצמכם.

לגלות את סגנון היין שלכם

מענה על שאלון קצר יאפשר להתאים את סגנון היין המועדף לפרופיל הטעם האישי.

ליהנות מכול הטוב שבעולם

היינות נבחרים בקפידה ממיטב יקבי הבוטיק בישראל והיבואנים המובילים מרחבי העולם וניתן לצרף אליהם מוצרי לייף סטייל בחנות החדשה, כנסו >>

לחסוך זמן יקר

מצפן היין שלכם- היינות שאתם אוהבים מגיעים אליכם עד הבית וחוסכים לכם זמן חיפוש יקר.

יש לך יועץ יין פרטי

איש היין שלכם יבחר עבורכם, כל העת, יינות חדשים ומרגשים וזמין לכל התייעצות. הכי כיף אם תשתפו את חוויות היין שלכם אתנו.

לפנק את מי שאוהבים

שולחים בקלות מארז יין מפנק ומהודר – למי שאוהבים במיוחד! מתנה מושלמת בהתאמה אישית וגם לצרף מוצרי לייף סטייל – כוסות, שמפנייה, דקנטר או אפילו מקרר יין!